Mixer+friteze+grirese

500 LEK

2 500 LEK

Shitet nga: Frit Sot 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Gjendja shume e mire dhe funksionale
Shiten per arsye mosperdorimi
Friteza 2000leke
Mixeri+kove 2500leke
Griresja 500leke
Leaflet
Në fillim