Zgare me korent

5 000 LEK

Shitet nga: ANDON 02 Dhj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Zgare me korent per pjekje te ndryshme , gjithashtu e paisur dhe me 6 pozicione per pjekjen njekohesisht e brumit, perimeve , djath apo cdo gje tjeter
Leaflet
Në fillim