Soba

Shitet nga: Mis Mobel 01 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Soba Wiega me kater pllaka te madhesive te ndryshme gazi, furre me dy kate.
Soba eshte ne gjendje te mire pune.
Ju mirepresim prane ambjenteve tona!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim