Soba inkaso me xham Siemens privilegj,,,

Shitet nga: Enver 24 Qer 07:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK   22 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Soba" inkasio" eshte shum e mir punon regullisht gjermane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim