Soba Ariston

Shitet nga: Elvira 14 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet soba Ariston me kater vatra dhe furre. Ne gjendje shume te mire. Cmimi i negociueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim