Furre picash byrekesh pasticerie

Shitet nga: Lorenc Lori 07 Korr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

440 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Furre per pica dhe byrek ,profesionale dhe shum cilesore me trefazor, me 2 kate vertet cilesore. Per info kontaktoni cmimi i diskutueshem. 440mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim