Furr buke me 2 vatra lart shitet urgjend

Shitet nga: Sobe 03 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Ne gjendje te mir shitet me kte cmim per arsye largimi emigracioni oferta zjat 2 dit pastaj lagohem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim