Furr 2 Kate

50 000 LEK

60 000 LEK

Shitet nga: ANDON 18 Tet 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shitet Furr me 2 kate ( kati 1 per te pjekur me tulla shamot zjarr duruese dhe kati i dute per te mbajtur te ngrohta tavat) Furri jashte ka permasat gjeresi 137 cm thellesi 100 cm lartesi 109 cm. Furri pjekes eshte me korent 220 W 2 Fazor dhe permasat e furit jane 105 cm gjeresi 80 cm thellesi dhe 19 lartesi.
Leaflet
Në fillim