Shitet stufe per byrektore

50 000 LEK

Shitet nga: Eni 24 Jan 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet stufe inoksi dy kateshe me gaz per pjekje byrekesh e perdorur dy jave.
Stufa ka dhe 4 tava 70cm me 70cm.
Leaflet
Në fillim