Pianur dhe Aspirator i Ri

250 LEK

Shitet nga: ARSENI 29 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kush vjen i parri i merr
Cmimi 250 mij
Tel : +355 68 202 9722
Leaflet
Në fillim