Furre cilesore ne shitje

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: RUSI EN-DEN 29 Sht 14:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Durrës
Furrë me klas energjie A+ dhe me komandim të thjeshtë dhe praktik, për të gatuar ushqimet tuaja të preferuara në mënyrë të përsosur. 📍Funksione: 6 📍Kapaciteti: 66 L 📍Programimi: Kohëmatës analog 📍Përmasa: 595x595x570 mm 📍Tabaka: 1 (45x36x3,5cm)
RUSI EN-DEN
RUSI EN-DEN shpk është një nga kompanitë që operon me sukses në tregun e materialeve hidrosanitare, hidraulike, sistemeve të ngrohjes e ftohjes, elektrikeve dhe bojërave. Fokusi dhe strategjia e kompanisë RUSI EN-DEN është cilësia maksimale. Aktiviteti ynë ka nisur në fillim të viteve xxxx dhe është rritur vit pas viti me hapa të mëdhenj. Ka qenë një kënaqësi bashkëpunimi me klientët tanë .Kemi rritur gamën e produkteve duke qenë gjithmonë besnikë në cilësi. Bashkëpunojmë me partnerë prestigjozë nga Italia, Gjermania e shumë vende të tjera të Evropës, produktet e të cilëve janë të çertifikuara dhe konform normave e direktivave të Komunitetit Europian. RUSI EN-DEN vlerëson kërkesat dhe mendimet e klineteve dhe kenaqja e tyre është prioriteti ynë.Tashmë jemi pranë jush në kohë reale , ne çdo qytet të Shqiperisë dhe me gjërë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
L17 Rruga Vellazerimi Durres, Albania Tregoje në hartë
672084868
http://rusien-den.com/
RUSI EN-DEN
672084868


WhatsApp:
0672084868
Leaflet
RUSI EN-DEN
Panel Diellor 0 LEK
Furra dhe pianura 0 LEK
Panel Diellor Nobel 0 LEK
Kabine dushi me Hidromasazh dhe Sauna 0 LEK
Në fillim