Sobe gjermane privilegj me 4 vatra xhami aeg priv

Shitet nga: nani 19 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 LEK   18 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: LG
shesim soba per gatim gjermane ne gjendje pune

.privilegj me vater xhami 4 vatra cmimi 16000 lek te ardhura nga gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim