Ngohese fast fudi

Shitet nga: Enton 14 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Candy
Ngohese fast fudi per pica dhe byrek. Ne gjendje te re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim