Tharese rrobash

Shitet nga: Enver 14 Gush 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK   16 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Model Tjeter
Shitet vetem tharese pasi soba eshte shitur ,,tharesja eshte siemens ne gjendje shum temir pune me prov etjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim