Fshese korenti

1 300 EUR

Shitet nga: Silva 28 Maj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
RainBow
Fshese me korent Rainbow me te gjithe aksesoret! Prodhim amerikan me garanci 6 vjecare! Eshte me depozite uji qe mos te krijoje pluhura! Perdoret per pastrim dyshemeje, tapete, divane, dysheke dhe per pastrim ajri!E pershtatshme per ambjente shtepiake dhe hotele! Shitet per arsye emigrimi!
Leaflet
Në fillim