Shitet fshes korenti

2 100 EUR

Shitet nga: Sinan 24 Dhj 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes fshes korenti me 36 lloj funksjonesh model gjerman me per larje tapicerie makinash per hekurosje perdesh per larje tapetesh per larje divanesh per thithje pluhurash super e mir dhe shum e kollajt per perdorim bashk me te vjen dhe seti i eneve te guzhines origjinale gjermane .cmimi 2100 €pak i disk
Leaflet
Në fillim