Fshese ROBOTIKE me karikim

3 500 LEK

7 500 LEK

Shitet nga: Tani Dje 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Fshese robot me bateri te rikarikueshme Li-ion. Marka Vileda Virobi. Shume praktike dhe pastron ne menyre autonome pa qene nevoja te jeni ne shtepi. Dy programe, 30 min dhe 120 min. E re, ne kuti, e paperdorur. Ideale per familjet me kafshe shtepiake. Per me teper shikoni videon qe kam bere upload.
Leaflet
Në fillim