Fshese - Ritello Dual Power 2

0 LEK

Shitet nga: ritello 28 Qer 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet ne Prishtine - Fshesa Ritello Dual Power 2 - e Re e blere 1500 euro. Me shume funskione të ndryshme si larje dyshemeje, dyer e dritare, perde e kauqa, aparate amvisnije, (me anë të avullit), dhe te tjera.
Fshesa nuk eshte perdorur asnjeher - vetem eshte testuar.
Leaflet
Në fillim