Shiten fshesa me korent te reja Ecolux!

8 500 LEK

Shitet nga: Magazina Ofertave Durres 11 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shiten fshesa me korent te reja, shume cilesore Ecolux. Mund t’i gjeni te Magazina Ofertave per cmimin 8 500 lek. Na vizitonu dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!
Magazina Ofertave Durres
0692054123
Leaflet
Në fillim