Fshesa me korent

15 LEK

Shitet nga: Eno 27 Korr 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Shiten fshesa me korent dhe fshesa per larje te tapetave rrugicave me cmim të arsyeshëm 15 mi copa
Leaflet
Në fillim