Fshesë Karcher

150 EUR

Shitet nga: Gentian 06 Gush 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Kirby
Fshesë për shtëpi dhe lavazhe
Fuqia: 1380 W
Nr tel 069 20 99 141
Leaflet
Në fillim