Fshese me korent kirby sentria 2

49 000 LEK

Shitet nga: Sotir 21 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhuesi
Kirby
Fshese me korent Kirby sentria 2
Ne gjendje shume te mire.!
Shitet me te gjithe aksesoret
Ekstra dhe laresi i tapeteve dhe mometeve ne gjendje te pa levizur.
I lan dhe i than ne vend.! Pa u munduar fare.
Leaflet
Në fillim