Figorifer

Shitet nga: zamir 12 Dhj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 12 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes figoriferin arsija ka djeg motorin
shitet 100 mi lek
0695297979
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim