frigorifer reklame peroni

Shitet nga: ilmi 03 Sht 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 910 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
frigorifer freskues reklame i birres peroni ne gjendje shum te mire pune 70 mij leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim