Shitet Frigorifer dhe zgare pjaster

0 EUR

Shitet nga: Elton 01 Korr 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhuesi
Samsung
Shitet frigorifer freskues marketesh ne gjendje shum te mire pune dhe zgare pjaster per restorante . Cmimi i arsyeshem dhe i diskutushem mes nesh . Faleminderit
Leaflet
Në fillim