Frigorifer samsung

Shitet nga: Samsung 25 Maj 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer frizer 2 katesh me ajer, ne gjendje te mir pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim