Frigorifer 30€ lavatrice 50€ shiten urgjend

30 EUR

Shitet nga: Fieri 03 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
Samsung
Frigorifer ne gjendje pune shitet per arsye emigrimi urgjente dhe lavatrice siemens shum e mir
Leaflet
Në fillim