Frigorifer 30€ lavatrice 50€ shiten urgjend

Shitet nga: Fieri 03 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer ne gjendje pune shitet per arsye emigrimi urgjente dhe lavatrice siemens shum e mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim