shiten frigorifer

Shitet nga: Namik 27 Sht 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK   7 000 LEK

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Obodin
Modeli: Model Tjeter
shiten 6 frigorifer te nji bisnesi ,tip obodin ne gjendje te shkelqyer.me garanci,
bashke me dhurate 1 tv,.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim