Frigorifer kollon freskues me 4 anet xham

Shitet nga: Isa 09 Tet 02:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Siemens
Frigorifer kollon ekspozitor freskues me 4 anet xham. Gjendja shume e mire . Shume pak I perdorur . I pershtateshem per ,bar,pasticeri , kantin vere ne restorant Apo dhe per market . 280 euro I diskutuesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim