Frigorifer

Shitet nga: Kadafi Sot 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model tjeter
Frigorifer ngrires per mish. i Vogel
Merni në watsup ose Viber 069 30 96 301
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim