SUNDUK NGRIRES 1.5-MT

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ARREDO-DUE 08 Tet 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet sunduk ngrires 1.5-mt, i ri, me nje vit garanci.
Cmime te arsyeshme
Kontakt 0672012232
Adresa: Tirane, Casa Italia Kati 3

/// ARREDO-DUE /// GARANCI - SIGURI - SUPORT TEKNIK ///
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim