Shitet Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-2

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Germanbrands 23 Sht 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per automjetin tuaj, mjete lundrimi etj.

Parametrat :
Voltage : 220-240V ~ 50-60Hz / 12V
AC/DC Power : 60/40W Cooling, 50/40W Heating
Volume : 20 Litra
Kontaktoni per me teper detaje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim