Shitet Can Cooler

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Germanbrands 23 Sht 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Model AHT60BC, ofrohet ne dy madhesi te ndryshme me kapak me nje dhe dy hapje, shume I pershtatshem per bizneset te cilet duan te rreklamojne pijet energjike, freskuese ose birra ne kanace.

Parametrat:
130 Watt
Lartesi 925 mm dhe gjatesi 451 mm
Lartesi 942 mm dhe gjatesi 453 mm
Volumi 50 – 57 litra
Temperature 0°C – 8°C
Kontaktoni per me teper detaje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim