pellumb

Shitet nga: pellumb 18 Sht 06:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten dy motorr frigoriferi ne gjendje pune .cmimi i arsyshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim