OKAZION FRIGORIFER PASTICERIE

Shitet nga: Besim 08 Gush 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 6 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet frigorifer pasticerie gjendje shum e mir
50.000 lek
Cel 0696841646
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim