Kollona Inoksi

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ARREDO-DUE 08 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten Kollona Inoksi, freskues ose ngrires , te rinj me 1 vit garanci
Cmimi i arsyeshem.
Kontakt 0672012232 .
ADRESA: CASA ITALIA, TIRANE
/// ARREDO-DUE /// GARANCI - SIGURI - SUPORT TEKNIK ///
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim