Jepet me garanci

Shitet nga: Jepet me garanci 12 Tet 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
ftohes dhe ngrohes uji super gjendje...shum pak i perdorur
0683419900
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim