jepet me garanci

Shitet nga: jepet me garanci 28 Sht 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
ftohes dhe ngrohes uji super gjendje...shum pak i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim