Ishull ngrires ARTICA 210

1 740 EUR

Shitet nga: Dajti Construxion 28 Jan 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ishull ngrires ARTICA 210 me difuzore per supermarkete dhe markato mishi
Dajti Construxion
0675043302


WhatsApp:
0675043302
Leaflet
Në fillim