frigorifere

Shitet nga: Ardi 01 Tet 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
frigorifer nofrost me ajer lartesia 1.90 me 70cm gjersia shum pak esht perdorur ne gjendje perfekte me garanci 6muaj cmimi okazion ipadiskutushem fare eshte bler 700mij
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim