frigorifere

Shitet nga: Tani 04 Sht 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
okazioooon vetem sot ky cmim frigorifer Ariston hotpoint pothuajse si i ri 5 muaj eshte perdorur gjendje 9/10 shitet per arsye se e kam ber inkaso garanci 1vit ofrojme transport falas brenda tiranes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim