Frigorifer

Shitet nga: Asqeri 06 Sht 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim