Frigorifer

Shitet nga: Hasan 26 Sht 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer ngrires deri -15 grad , ne gjendje pune cmimi i diskutushem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim