Frigorifer panoramik freskues

320 000 LEK

Shitet nga: xx 24 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter
Me 3 dyer. Monofaz.
Cmimi. 3milion e 200 mije.
cel. 0696848050
Leaflet
Në fillim