Frigorifer me Dy konate

45 000 LEK

5 400 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Isa 03 Dhj 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 5 400 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter
Shes frigorifer wirpoll me Dy konade.
Frigorifer eshte i ardhur nga Zvicra. Gjendja pothuajse I ri
Shitet me garanci.
Cmim I diskutueshem
Leaflet
Në fillim