frigorifer kollone per lokal

Shitet nga: hilmi 07 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet frigorifer kollone ne gjendje shum te mire pune sic duket ne foto 270.000 mij lek te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim