Frigorifer italian Vertice, 175 litra - 20.000 L

Shitet nga: A. A. 25 Gush 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer italian Vertice MRF-175W , 175 litra--> vetëm 20'000 lekë

Shiko fotot per karakteristikat teknike.

Cel: 067 520 4525
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim