Frigorifer inoksi

1 300 EUR

Shitet nga: Isa 15 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Banak frigoriferik inoksi . 3 metra I gjat . Me 90 dhe 80. Shitet per arsye mos mbyllje biznesi. Cmim I diskutuesh
Leaflet
Në fillim