Frigorifer Banak Per Lokale

1 400 EUR

Shitet nga: Elton Kurti 26 Jan 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Frigorifer i perdorur 1 muaj. Shitur per shkak te mbylljes se biznesit. Me lavaman dhe dy kapake.
1.80 m i gjate dhe 70 cm i gjere.
Elton Kurti
0689032281
Leaflet
Në fillim